Медіа-центр

Ми дякуємо вам за інтерес до новин компанії.

Запрошуємо вас підписуватися на оновлення наших офіційних сторінок у соціальних мережах, щоб одержувати свіжу інформацію про діяльність Recycling Solutions та обговорювати питання, які вас цікавлять. Ми відкриті до спілкування та співпраці.

Список новин

06 Березня 2019

Компанія Recycling Solutions узяла участь у круглому столі ProZorro, присвяченому зеленим закупівлям.

Детальніше

Ми в ЗМІ

30 Жовтня 2019

(РУС) Так зачем нам так нужен чужой мусор, на который мы тратим миллионы долларов в год? На самом деле, мы закупаем не мусор, а сырье для производства. Тогда что же мешает наладить сбор пластиковых отходов в самой Украине?

Детальніше

12 Жовтня 2019

До сих пір вважаєте, що відходи енергетичної, хімічної або металургійної промисловості зовсім не корисні? Тоді ви здивуєтеся, коли дізнаєтеся, скількиприродних ресурсів можна заощадити, замінивши їх шлаком. До того ж побічні продукти виробництва часто покращують якість виготовлених з них товарів.

Детальніше

08 Жовтня 2019

(РУС) Швеция перерабатывает больше 99% отходов, и еще почти 700 тысяч тонн мусора импортирует из других стран. Шведские семьи раздельно собирают бумагу, пластик, металл, стекло, электроприборы, лампочки и батарейки. В отдельные контейнеры выбрасываются другие бытовые отходы. Все это перерабатывается и используется повторно или идет на удобрения.Украина тоже импортирует отходы из других стран. Но по другой причине.

Детальніше

Прес-служба

Якщо ви маєте запитання до представників компанії або пропозицію про співпрацю, напишіть нам.

Задати питання