Про компанію

Recycling Solutions надає послуги зі стратегічного управління побічними продуктами й відходами. Компанія була створена 2012 року і є частиною інвестиційної компанії umgi.

Свою історію ми розпочали з пілотного проєкту з вивчення застосування зольних мікросфер, побічного продукту спалювання вугілля на теплоелектростанціях. Незабаром відкрилася перша фабрика з переробляння цього продукту, а сьогодні функціонує вже 6 напрямів бізнесу.

Накопичивши достатній експертний досвід у сфері переробляння й реалізування побічних продуктів і відходів у металургійній, вугільній та теплоенергетичній галузях, ми пропонуємо нашим клієнтам рішення для ефективної роботи з їхніми вторинними ресурсами.

Ми систематично вивчаємо можливості створення додаткової вартості у сфері переробляння вторинних ресурсів для всіх напрямів бізнесу й діяльності людини. Визначивши та вивчивши привабливий проект, ми інвестуємо в сучасні технології, створюємо нові виробництва та робочі місця.

Recycling Solutions прагне посісти передові позиції на ринках Східної Європи та країн СНД, упроваджуючи найкращі світові практики галузі. Сфери діяльності та R&D: видобування корисних копалин, промислове виробництво,  енергетика, сільськогосподарські відходи та ТПВ.

Місія Recycling Solutions

Місія Recycling Solutions — упроваджувати в життя принципи циклічної економіки. За допомогою передових практик ми прагнемо забезпечити циклічне використовування природних ресурсів і відходів промисловості, піклуючись про довкілля й поліпшуючи екологію.

Recycling Solutions сьогодні

Ми – комплексний оператор з управління побічними продуктами й відходами для вугільної, металургійної та теплоенергетичної галузей України. У розвиток бізнесу й упровадження технологій переробки інвестовано понад 8 млн доларів США, завдяки чому відкрито перспективні напрями діяльності: золошлакові матеріали, металургійні шлаки, рідкісні й технічні гази, сульфат амонію (мінеральні добрива) та шахтний метан (когенерування). Тільки 2018 року ми реалізували 1,8 млн тонн твердих і 20 млн кубометрів газоподібних вторинних ресурсів. Компанія співпрацює з клієнтами з 15 країн світу. Штат Recycling Solutions становить понад 260 осіб.