Управління відходами й побічними продуктами

Recycling Solutions — компанія зі стратегічного управління побічними продуктами й відходами.

Ми пропонуємо нашим клієнтам послугу з ефективного керування їхніми вторинними ресурсами, упроваджуючи в щоденну діяльність принципи економіки замкненого циклу. Такий підхід передбачає максимальне вилучення вторинних ресурсів з наявних побічних продуктів і відходів для подальшої переробки та реалізації у сферах споживання.

Переваги співпраці

Ми впроваджуємо систему роботи з побічними продуктами «під ключ», яка має низку переваг:

  • підприємство економить власні ресурси на розв’язання проблеми утилізації відходів;
  • знижуються витрати на логістику до відвалів, зменшується проблема захоронення або складування відпрацьованих ресурсів;
  • зменшується екоподаток з компанії-виробника;
  • збільшується виторг від реалізації вторсировини;
  • зменшується вплив підприємства на довкілля;
  • з’являється можливість залучити зовнішнє фінансування для впровадження технологій переробки побічних продуктів і відходів

Нашi послуги

Recycling Solutions пропонує:

Аудит побічних продуктів і відходів підприємств

із подальшим оцінюванням можливості збільшення їхнього використання у сферах споживання;

Розробка й упроваджування технічних рішень

для вторинного перероблення ресурсоємних матеріалів;

Пошук фінансування

для реалізації операційних проектів з переробляння відходів;

Розробка й налагодження системи збуту,

маркетингу, логістики та сервісу побічних продуктів і відходів під ключ;

Операційне керування системою збуту

як аутсорсинговий партнер;

Оптимізація операційних процесів

у місцях утворення відходів.

Технічний центр

Ми створили технічний центр, який досліджує можливості застосування вторинних продуктів і здійснює експертизу їхньої якості. Лабораторії центру оснащені сучасним європейським обладнанням. Фахівці працюють за новітніми методиками, регламентованими європейськими та українськими нормативними документами. Додатково компанія пропонує послуги з оцінювання якості рецептур і використовуваної сировини для галузі будівельних матеріалів. Устаткування технічного центру дає змогу досліджувати хімічний склад, фізико-механічні й технологічні властивості бетону, цементу й сировини для виробництва будівельних матеріалів.

Нові напрями

Компанія Recycling Solutions відкрита до співпраці й шукає однодумців! Якщо ви готові будувати свій бізнес, спираючись напринципи економіки замкненого циклу, або самі розробляєте технології та рішення, що сприяють вторинній переробці ресурсів, ми будемо раді об’єднати з вами зусилля. Надсилайте свої запитання та пропозиції!

Замовити аудит

Циклічна економіка

05 Серпня 2020

(РУС) За последние годы устойчивое развитие бизнеса из влиятельного тренда превратилось в базисную концепцию, которой следуют наиболее прогрессивные компании. В этой парадигме и промышленные отходы могут стать ценным сырьем, принося выгоду.  

Детальніше

14 Липня 2020

Слова «відходи» та «комерційна можливість» рідко поєднуються в одному реченні. Зазвичай, коли хтось говорить про «відходи», ми уявляємо звалища, сміття на узбіччі або  переповнені муніципальні сміттєві контейнери. Ці стереотипи не могли б бути більш далекими  від істини. Переробна економіка – зростаючий тренд у бізнесі, що знаходить потужні комерційні моделі для повторного використання різних товарів – розвивається у всьому світі.

Детальніше

04 Червня 2020

Євросоюз визначив перехід до циклічної економіки одним з пріоритетних напрямів розвитку до 2050 року. На меті — підвищення конкурентоспроможності підприємств, сталий розвиток, зростання ефективності природокористування, чистіше довкілля та ресурсна незалежність. Циклічні моделі, які застосовують наразі поодинокі флагмани галузей, мають стати стандартною практикою для всіх ринкових гравців.

Детальніше