Управління відходами й побічними продуктами

Recycling Solutions — компанія зі стратегічного управління побічними продуктами й відходами.

Ми пропонуємо нашим клієнтам послугу з ефективного керування їхніми вторинними ресурсами, упроваджуючи в щоденну діяльність принципи економіки замкненого циклу. Такий підхід передбачає максимальне вилучення вторинних ресурсів з наявних побічних продуктів і відходів для подальшої переробки та реалізації у сферах споживання.

Переваги співпраці

Ми впроваджуємо систему роботи з побічними продуктами «під ключ», яка має низку переваг:

  • підприємство економить власні ресурси на розв’язання проблеми утилізації відходів;
  • знижуються витрати на логістику до відвалів, зменшується проблема захоронення або складування відпрацьованих ресурсів;
  • зменшується екоподаток з компанії-виробника;
  • збільшується виторг від реалізації вторсировини;
  • зменшується вплив підприємства на довкілля;
  • з’являється можливість залучити зовнішнє фінансування для впровадження технологій переробки побічних продуктів і відходів

Нашi послуги

Recycling Solutions пропонує:

Аудит побічних продуктів і відходів підприємств

із подальшим оцінюванням можливості збільшення їхнього використання у сферах споживання;

Розробка й упроваджування технічних рішень

для вторинного перероблення ресурсоємних матеріалів;

Пошук фінансування

для реалізації операційних проектів з переробляння відходів;

Розробка й налагодження системи збуту,

маркетингу, логістики та сервісу побічних продуктів і відходів під ключ;

Операційне керування системою збуту

як аутсорсинговий партнер;

Оптимізація операційних процесів

у місцях утворення відходів.

Технічний центр

Ми створили технічний центр, який досліджує можливості застосування вторинних продуктів і здійснює експертизу їхньої якості. Лабораторії центру оснащені сучасним європейським обладнанням. Фахівці працюють за новітніми методиками, регламентованими європейськими та українськими нормативними документами. Додатково компанія пропонує послуги з оцінювання якості рецептур і використовуваної сировини для галузі будівельних матеріалів. Устаткування технічного центру дає змогу досліджувати хімічний склад, фізико-механічні й технологічні властивості бетону, цементу й сировини для виробництва будівельних матеріалів.

Нові напрями

Компанія Recycling Solutions відкрита до співпраці й шукає однодумців! Якщо ви готові будувати свій бізнес, спираючись напринципи економіки замкненого циклу, або самі розробляєте технології та рішення, що сприяють вторинній переробці ресурсів, ми будемо раді об’єднати з вами зусилля. Надсилайте свої запитання та пропозиції!

Замовити аудит

Циклічна економіка

23 Травня 2024

У 2023 році Україна збільшила експорт гранульованого шлаку до ЄС на 53% — до 367 тисяч тонн — та стала четвертим за обсягом постачальником цього будівельного матеріалу. З них 324,5 тисяч тонн (+47,5% до 2022 року) забезпечила компанія Recycling Solutions.

Детальніше

21 Листопада 2023

Recycling Solutions першим в Україні експортував суху золу до країн ЄС. 134 тонни поїхали до Польщі. Суха зола є відходом теплоенергетичної галузі, що широко застосовується у виробництві бетону, газобетону, цементу та будівельних сумішей.

Детальніше

11 Серпня 2020

Чи можна зменшити витрати на виробництво, виготовляти більше продукції та при цьому турбуватися про екологію?
Проєкти, які задовольняють потреби сучасного покоління і разом з тим враховують екологічні та економічні інтереси покоління майбутнього, з кожним роком отримують все більше капіталовкладень.

Детальніше