Ми в ЗМІ

Ми в ЗМІ
16 Листопада 2020
Про нового гравця та його амбіції — в інтерв’ю генерального директора компанії «Українські мінеральні добрива» Олексія Афанасьєва.
Детальніше03 Квiтня 2020
Україна завалена промисловими відходами — дешевим і доступним ресурсом для різних сегментів виробництва. Варто лише взяти те, що вже складується просто неба. Розвинені країни давно навчилися заробляти на переробці промислових відходів. Одних спонукає до цього екологічна логіка, інших — економічна. Найпередовішою серед усіх є острівна Японія — країна з мінімальними запасами природних ресурсів і найвищим показником циклічності економіки. Японці переробляють 98% власних відходів. При цьому більшість перероблених матеріалів повертаються до виробництва того самого типу продукту.
Детальніше05 Грудня 2019
Компанія продає близько 1 млн т металургійних шлаків на рік. Це дає змогу щорічно скорочувати їх накопичення на 10% Компанія Recycling Solutions інвестувала $16 млн у «зелені» бізнес-проекти в період з 2012 до 2019 року, свідчить звіт компанії. До основних напрямів інвестицій Recycling Solutions належать металургія, гірничодобувна і коксохімічна галузі. Recycling Solutions щорічно реалізує близько 1 млн т металургійних шлаків, … Read more
Детальніше22 Листопада 2019
(ENG) Ukraine’s municipal waste is overflowing its landfills, while recycling has nothing but room for growth. Industrial waste is a much bigger problem, but municipal garbage is growing at an alarming rate. Ukraine’s 42 million people produce more than 36 million tons of garbage per year as of 2018 and 93 percent of it is trucked away to Ukraine’s landfills. By comparison, European Union countries landfill an average of 27 percent of municipal waste. Landfill waste releases toxins that seep into soil and groundwater. Accidental fires and intentional waste burning by people spews dozens of toxic chemicals into the air. Meanwhile, Ukraine’s recycling companies import sorted garbage to stay profitable.
Детальніше30 Жовтня 2019
12 Жовтня 2019
До сих пір вважаєте, що відходи енергетичної, хімічної або металургійної промисловості зовсім не корисні? Тоді ви здивуєтеся, коли дізнаєтеся, скількиприродних ресурсів можна заощадити, замінивши їх шлаком. До того ж побічні продукти виробництва часто покращують якість виготовлених з них товарів.
Детальніше08 Жовтня 2019
04 Жовтня 2019
Як збільшити споживання шлаків в дорожньому – і не тільки – будівництві, чому в Японії зі шлаків насипають острова і якою має бути роль держави в цьому процесі в інтерв’ю GMK Center розповів комерційний директор Recycling Solutions Крістіан Єригін.
Детальніше02 Серпня 2019
Підтримка програм сталого розвитку та екології — давно не просто модний, а нагальний тренд в світовій індустрії. Це один з найвдаліших способів для виробника продемонструвати споживачам свою турботу та увагу. Ба більше, світові громадські організації висувають до світу великого бізнеса такі вимоги, згідно з якими провадити політику, що залишає екологічні проблеми на узбіччі, наразі просто невигідно. … Read more
Детальніше10 Липня 2019
Під час круглого столу «Техногенні відходи. Як збільшити використання промислових шлаків в Україні» керівник напряму металургійних шлаків компанії Recycling Solutions Вадим Хорошко розповів, як в Україні вирішується проблема накопичених побічних продуктів і відходів промисловості. GMK Center публікує ключові тези його виступу.
Детальніше