Ми в ЗМІ

Ми в ЗМІ

30 Жовтня 2019

(РУС) Так зачем нам так нужен чужой мусор, на который мы тратим миллионы долларов в год? На самом деле, мы закупаем не мусор, а сырье для производства. Тогда что же мешает наладить сбор пластиковых отходов в самой Украине?

Детальніше

12 Жовтня 2019

До сих пір вважаєте, що відходи енергетичної, хімічної або металургійної промисловості зовсім не корисні? Тоді ви здивуєтеся, коли дізнаєтеся, скількиприродних ресурсів можна заощадити, замінивши їх шлаком. До того ж побічні продукти виробництва часто покращують якість виготовлених з них товарів.

Детальніше

08 Жовтня 2019

(РУС) Швеция перерабатывает больше 99% отходов, и еще почти 700 тысяч тонн мусора импортирует из других стран. Шведские семьи раздельно собирают бумагу, пластик, металл, стекло, электроприборы, лампочки и батарейки. В отдельные контейнеры выбрасываются другие бытовые отходы. Все это перерабатывается и используется повторно или идет на удобрения.Украина тоже импортирует отходы из других стран. Но по другой причине.

Детальніше

04 Жовтня 2019

Як збільшити споживання шлаків в дорожньому – і не тільки – будівництві, чому в Японії зі шлаків насипають острова і якою має бути роль держави в цьому процесі в інтерв’ю GMK Center розповів комерційний директор Recycling Solutions Крістіан Єригін.

Детальніше

02 Серпня 2019

Підтримка програм сталого розвитку та екології — давно не просто модний, а нагальний тренд в світовій індустрії. Це один з найвдаліших способів для виробника продемонструвати споживачам свою турботу та увагу. Ба більше, світові громадські організації висувають до світу великого бізнеса такі вимоги, згідно з якими провадити політику, що залишає екологічні проблеми на узбіччі, наразі просто невигідно.  … Read more

Детальніше

10 Липня 2019

Під час круглого столу «Техногенні відходи. Як збільшити використання промислових шлаків в Україні» керівник напряму металургійних шлаків компанії Recycling Solutions Вадим Хорошко розповів, як в Україні вирішується проблема накопичених побічних продуктів і відходів промисловості. GMK Center публікує ключові тези його виступу.

Детальніше

06 Липня 2019

В Україні пропонують будувати траси з вугільних відходів, як в ЄС. Експерти: це економніше на 30%

Детальніше

01 Липня 2019

Рівень утилізації відходів металургійних комбінатів і ТЕС в Україні у порівнянні з Європою залишається низьким. Україна переробляє приблизно 45% металургійних шлаків, тоді як у ЄС цей показник перевищує 90%.

Детальніше

27 Червня 2019

Чи здатна Україна вирішити одночасно проблеми будівництва доріг та накопичення промислових відходів? Про це говорили на панельній дискусії  IV Форуму місцевого розвитку у Трускавці.

Детальніше

06 Червня 2019

Ринок перероблення та утилізації відходів лише починає формуватись у країні. Є багато вільних ніш. Компанія Recycling Solutions знайшла свою: пропонує стратегічне управління побічними продуктами й відходами. Генеральний директор Дмитро Ануфрієв розказав GreenPost як підприємствам України варто переробляти вторинний продукт та як Польща побудувала дороги за рахунок відходів.

Детальніше