Ми в ЗМІ

Ми в ЗМІ

02 Серпня 2019

Підтримка програм сталого розвитку та екології — давно не просто модний, а нагальний тренд в світовій індустрії. Це один з найвдаліших способів для виробника продемонструвати споживачам свою турботу та увагу. Ба більше, світові громадські організації висувають до світу великого бізнеса такі вимоги, згідно з якими провадити політику, що залишає екологічні проблеми на узбіччі, наразі просто невигідно.  … Read more

Детальніше

10 Липня 2019

Під час круглого столу «Техногенні відходи. Як збільшити використання промислових шлаків в Україні» керівник напряму металургійних шлаків компанії Recycling Solutions Вадим Хорошко розповів, як в Україні вирішується проблема накопичених побічних продуктів і відходів промисловості. GMK Center публікує ключові тези його виступу.

Детальніше

06 Липня 2019

В Україні пропонують будувати траси з вугільних відходів, як в ЄС. Експерти: це економніше на 30%

Детальніше

01 Липня 2019

Рівень утилізації відходів металургійних комбінатів і ТЕС в Україні у порівнянні з Європою залишається низьким. Україна переробляє приблизно 45% металургійних шлаків, тоді як у ЄС цей показник перевищує 90%.

Детальніше

27 Червня 2019

Чи здатна Україна вирішити одночасно проблеми будівництва доріг та накопичення промислових відходів? Про це говорили на панельній дискусії  IV Форуму місцевого розвитку у Трускавці.

Детальніше

06 Червня 2019

Ринок перероблення та утилізації відходів лише починає формуватись у країні. Є багато вільних ніш. Компанія Recycling Solutions знайшла свою: пропонує стратегічне управління побічними продуктами й відходами. Генеральний директор Дмитро Ануфрієв розказав GreenPost як підприємствам України варто переробляти вторинний продукт та як Польща побудувала дороги за рахунок відходів.

Детальніше

26 Квiтня 2019

(РУС) Дороги, дома и даже золотые украшения – все это можно делать из отходов от работы теплоэлектростанций. Новую жизнь отходам в строительной, химической и нефтегазовой индустрий дает компания Recycling Solutions (Украина).

Детальніше

09 Квiтня 2019

У Запорізькій міській раді відбулася робоча зустріч представників місцевої влади та української компанії-інвестора.

Детальніше