Recycling Solutions за 7 років інвестувала $16 млн у «зелені» проекти

05 Грудня 2019

Ми в ЗМІ

Компанія продає близько 1 млн т металургійних шлаків на рік. Це дає змогу щорічно скорочувати їх накопичення на 10%

Компанія Recycling Solutions інвестувала $16 млн у «зелені» бізнес-проекти в період з 2012 до 2019 року, свідчить звіт компанії.

До основних напрямів інвестицій Recycling Solutions належать металургія, гірничодобувна і коксохімічна галузі.

Recycling Solutions щорічно реалізує близько 1 млн т металургійних шлаків, що дає змогу скоротити їх накопичення на 10% на рік.

Компанія відвантажує близько 450 тис. т золошлаків на рік – це щорічно скорочує їх накопичення на 9%.

Україна використовує в два рази менше шлаків, ніж інші країни. У 2018 року країна відправила на утилізацію 45,9% шлаків – 4,9 млн т. З них 1 млн т використали в дорожньому будівництві.

На думку Андрія Глущенка, аналітика GMK Center, Україна має великий потенціал використання доменних шлаків. Якщо ремонтувати до 3 тис. км доріг на рік, їх споживання в дорожньому будівництві може зрости до 5 млн т.

У 2018 році Україна посіла 25-те місце з експорту шлаків у світі, а з виробництва – 13-те місце. Зовнішня торгівля шлаками зосереджена на азіатському ринку. Тому країна стикається з дорогою логістикою.

Однак, за словами Владислава Криклія, міністра інфраструктури України, відомство планує активізувати застосування металургійних шлаків та інших промислових відходів у будівництві автомобільних доріг. Він заявив, що Кабмін уже прийняв відповідне розпорядження.

Джерело: GMK Center

Попередня новина Наступна новина