ПРЕДСТАВНИКИ ГРОМАДСЬКОСТІ ВІДВІДАЛИ КОМПЛЕКС «УКРАЇНСЬКИХ МІНЕРАЛЬНИХ ДОБРИВ»

24 Сiчня 2020

Новини

Народний депутат України IX скликання, заступник Голови комітету Верховної ради України з питань екологічної політики та природокористування Олена Криворучкіна, депутати Криворізької міської ради Людмила Бурман та Антон Петрухін відвідали комплекс з перероблення та зберігання гранульованого сульфату амонію компанії «Українські мінеральні добрива», що планується до відкриття весною 2020 року у м. Кривий Ріг.

Нове підприємство спеціалізуватиметься на грануляції сульфату амонію — високоефективного добрива. Виробничі потужності компанії дозволяють забезпечити для українських аграріїв до 100 тис. тонн готової продукції щорічно. На сьогодні комплекс отримав сертифікат про готовність до введення в експлуатацію, тривають роботи по благоустрою території та удосконаленню обладнання, необхідних для запуску операційної діяльності.

«Відкриття нових підприємств —   найкращий доказ економічного розвитку нашого міста. І важливо аби вони були безпечними для довкілля та громадян.» — відмітила Олена Криворучкіна.

«Ми прагнемо стати взірцем сучасного європейського екологічно-безпечного підприємства. З гордістю продемонстрували депутатам роботу нашої технологічної лінії Hosokawa-Alpine, німецьких аспіраційних систем, обладнання для контролю викидів та власне наш продукт, безпечність  та якість якого підтверджена дослідною міжнародною компанією SGS. Компанія вже створила 70 нових робочих місць та поповнила бюджет Кривого Рогу на 4,6 млн грн. Більш того, наша діяльність сприятиме впровадженню принципів циклічної економіки в Україні.» —   розповів Олексій Афанасьєв, генеральний директор компанії «Українські мінеральні добрива».

Народна депутатка додала, що відповідно до технологічних схем, представлених на екскурсії, у новому комплексі відсутнє хімічне виробництво. При цьому кінцевий продукт матиме значний економічний ефект для українських аграріїв за рахунок зменшення їхньої залежності від імпорту.

Розвиток Кривого Рогу є одним із пріоритетних напрямків діяльності для «Українських мінеральних добрив». Разом з депутатами представники компанії обговорили подальшу співпрацю на 2020. В планах  – створити новий парк для жителів міста.

Попередня новина Наступна новина