Циклічна економіка

Циклічна економіка

23 Травня 2024

У 2023 році Україна збільшила експорт гранульованого шлаку до ЄС на 53% — до 367 тисяч тонн — та стала четвертим за обсягом постачальником цього будівельного матеріалу. З них 324,5 тисяч тонн (+47,5% до 2022 року) забезпечила компанія Recycling Solutions.

Детальніше

21 Листопада 2023

Recycling Solutions першим в Україні експортував суху золу до країн ЄС. 134 тонни поїхали до Польщі. Суха зола є відходом теплоенергетичної галузі, що широко застосовується у виробництві бетону, газобетону, цементу та будівельних сумішей.

Детальніше

11 Серпня 2020

Чи можна зменшити витрати на виробництво, виготовляти більше продукції та при цьому турбуватися про екологію?
Проєкти, які задовольняють потреби сучасного покоління і разом з тим враховують екологічні та економічні інтереси покоління майбутнього, з кожним роком отримують все більше капіталовкладень.

Детальніше

05 Серпня 2020

За останні роки сталий розвиток бізнесу з впливового тренду перетворився на базисну концепцію, якої дотримуються найпрогресивніші компанії. У цій парадигмі й промислові відходи можуть стати цінною сировиною, приносячи користь.

Детальніше

14 Липня 2020

Слова «відходи» та «комерційна можливість» рідко поєднуються в одному реченні. Зазвичай, коли хтось говорить про «відходи», ми уявляємо звалища, сміття на узбіччі або  переповнені муніципальні сміттєві контейнери. Ці стереотипи не могли б бути більш далекими  від істини. Переробна економіка – зростаючий тренд у бізнесі, що знаходить потужні комерційні моделі для повторного використання різних товарів – розвивається у всьому світі.

Детальніше

04 Червня 2020

Євросоюз визначив перехід до циклічної економіки одним з пріоритетних напрямів розвитку до 2050 року. На меті — підвищення конкурентоспроможності підприємств, сталий розвиток, зростання ефективності природокористування, чистіше довкілля та ресурсна незалежність. Циклічні моделі, які застосовують наразі поодинокі флагмани галузей, мають стати стандартною практикою для всіх ринкових гравців.

Детальніше

09 Серпня 2019

(ENG) Industry must rethink its approach to resources. Manufacturing is wasteful. It takes a tonne of metal, silicon and plastic to produce a laptop computer weighing a few kilograms. Waste is an afterthought.
No international policy effort integrates circular-economy approaches. Yet these would contribute to many of the UN Sustainable Development Goals (SDGs), including those on water, energy, economic growth and climate change.

Детальніше

15 Травня 2019

(ENG) Looking beyond the current take-make-waste extractive industrial model, a circular economy aims to redefine growth, focusing on positive society-wide benefits. It entails gradually decoupling economic activity from the consumption of finite resources, and designing waste out of the system.

Детальніше