RECYCLING SOLUTIONS ЗДОБУЛА СТАТУС АКРЕДИТОВАНОГО РОБОТОДАВЦЯ З ACCA

09 Червня 2020

Новини

Recycling Solutions здобула статус акредитованого роботодавця з ACCA за напрямом професійного розвитку, приєднавшись до ексклюзивної групи роботодавців, що дбають про розвиток членів і студентів ACCA. Статус акредитованого роботодавця ACCA надається як відзнака за постійне забезпечення працівників можливостями для професійного розвитку.

«Перед собою ми ставимо амбітну мету — упроваджувати в життя принципи циклічної економіки в Україні. Тому до нашої команди залучаємо найліпших фахівців з фінансів, бізнес-аналітики та проєктних менеджерів, здатних створювати нові бізнеси й знаходити найліпші міжнародні практики. Ми підтримуємо ініціативу працівників систематично поглиблювати й розширювати свої професійні знання. Упевнена, що глибокий рівень експертизи та практичних навичок, які забезпечує ACCA, допоможуть розкрити потенціал фахівців нашої компанії на повну силу. Адже саме так ми зможемо відповідати найвищим стандартам у своїй роботі», — сказала Анастасія Старикова, директорка з управління персоналом Recycling Solutions.

ACCA (Association of Chartered Certified Accountants) — це міжнародна професійна бухгалтерська організація, що надає кваліфікації для працівників у сфері фінансів, аудиту, менеджменту та бухгалтерії. Для розширення можливостей професійного розвитку своїх членів і студентів ACCA також відзначає найліпші практики серед роботодавців.

Розділ: Recycling Solutions
Попередня новина Наступна новина