RECYCLING SOLUTIONS ЗБІЛЬШУЄ ВИРОБНИЧІ МОЖЛИВОСТІ СУХОЇ ЗОЛИ

25 Серпня 2020

Новини

Recycling Solutions закупила нове обладнання для виробничої дільниці на Ладижинській ТЕС, яке дасть змогу зберігати суху золу тривалий час. Це збільшить можливу реалізацію золи на 10—12 тисяч тонн на рік.

Суха зола — сезонний продукт, попит на який є найбільшим у літній період. У цей час можливості електростанцій генерувати золу менші, що спричиняє дефіцит. Розв’язанням цієї проблеми стане тривале зберігання золи, відібраної взимку.

Новий проєкт уможливить зберігати суху золу тривалий час без будівництва додаткових силосних складів. Золу фасуватимуть у спеціальні біг-беги з водонепроникними поліетиленовими вкладками. Експерименти показали, що впакована так зола може зберігатися тривалий час, не втрачаючи своїх основних властивостей — текучості й розсипчастості. Також біг-беги зручно транспортувати. Таку золу використовують у виробництві бетону, цементу й будівельних сумішей.

Повноцінний запуск проєкту заплановано на середину листопада, коли розпочнеться заготівля надлишків сухої золи для подальшої реалізації в літній період.

Попередня новина Наступна новина