Recycling Solutions завершив релокацію фабрики з перероблення мікросфери з Донецького регіону

20 Лютого 2024

Новини

Recycling Solutions завершив релокацію фабрики з перероблення мікросфери у м. Бурштин Івано-Франківської області та відновив виробництво.  Фабрика з 2014 року працювала у м. Дружківка Донецької області, що з початку повномасштабного вторгнення опинилась в зоні бойових дій й наразі залишається під обстрілами. Сума інвестицій в запуск нового виробництва склала USD 334 тисячі.

З березня 2022 року команда пройшла складний шлях релокації. Адже паралельно виконувалось дві задачі: евакуація всього обладнання та продукції з небезпечної зони та збереження виробничого потенціалу для виконання  замовлень клієнтів в повному обсязі. Збір мікросфери для забезпечення виробництва сировиною продовжувався на ТЕС, розташованих на підконтрольній території України.  Питання виробництва вирішили шляхом тимчасової оренди виробничої лінії у Львівській області, яка конструктивно відповідала вимогам виготовлення продукції відповідної якості.

«Завершені останні пусконалагоджувальні роботи лінії, й фабрика запущена й готова працювати на повну потужність. Нове розташування виробництва обрано з урахуванням безпосередньої близькості до місць збору сировини. Ключові вузли лінії адаптовані під нові реалії можливих атак на енергосистему України. Частина команди переїхала разом з виробництвом, на відкриті вакансії прийняли місцевих жителів. Наразі відкритий набір співробітників для запуску другої виробничої зміни. Тепер головна мета – вийти на заплановані обсяги виробництва та реалізації, – розповів Вадим Хорошко, директор департаменту будівельних домішок Recycling Solutions. – Також із фабрикою була повністю відновлена робота лабораторії, акредитованої за всіма необхідними стандартами».

Мікросфера – екологічно чиста сировина, що утворюється при спалюванні вугілля на теплових електростанціях. Після технологічної обробки вона використовується в багатьох сферах – машинобудуванні, виробництві лакофарбових, будівельних та засипних матеріалів.

Максимально автоматизоване виробництво зараз працює в одну виробничу зміну із залученням 7 робітників.  З лютого 2024 року планується працювати в дві-три зміни, що дозволить збільшити штат до 13 співробітників. Виробнича потужність фабрики до 2000 тон на рік. Перші партії продукції з нової фабрики вже відправлені клієнтам в Нідерланди, Німеччину та Туреччину.

95% відсотків продукції фабрики орієнтовано на експортний ринок, основні ринки збуту це європейські країни, а також Туреччина.  За 2022–2023  роки не втрачено жодного клієнта, знизились лише обсяги виробництва через зменшення об’ємів сировини внаслідок обмеження доступу до українських ТЕС.

Попередня новина Наступна новина