УКРАЇНСЬКІ ПІДПРИЄМСТВА З ПЕРЕРОБЛЕННЯ ПЛАСТИКУ ОТРИМАЮТЬ ІНВЕСТИЦІЇ

20 Сiчня 2021

Новини

Компанія Recycling Solutions, використовуючи досвід у стратегічному поводженні з вторинною сировиною, пропонує власникам підприємств з перероблення пластику капіталовкладення від 2 млн доларів.

Українська компанія Recycling Solutions, що експортує сировину з перероблених побічних продуктів і відходів української промисловості та інвестує в бізнес-проєкти стійкого розвитку, розпочала пошук партнерів у новій для себе царині — сфері вторинних пластмас. Компанія інвестуватиме від 2 млн млн доларів у підприємства та проєкти з перероблення полімерних відходів.

Станом на 2018 рік загалом у світі переробляють 20% пластику, у ЄС — 32,5%, а в Україні цей показник сягає всього лише 12,5%. Згідно з чинними директивами ЄС, цільовий вміст переробленого пластику в ПЕТ-пляшках від 2025 р. має становити 25% і 30% — у всіх пластикових пляшках, починаючи з 2030 р. Також згідно з Європейським пактом з пластмас, що є важливим кроком на шляху створення циркулярної економіки для пластику та першою наднаціональною ініціативою, встановлюється, що в середньому щонайменше 30% переробленої пластмаси можна використовувати в одноразових пластикових виробах і пакованні до 2025 р. Членами Європейського пакту з пластмас вже є 15 країн та 66 компаній. З 2019 по 2027 рр. очікується щорічне зростання ринку перероблення пластмас на 6,6% за рівнем прибутку та 8,8% за обсягом. Наша країна вже рухається в напрямку реалізації розширеної відповідальності виробника. Поступово збільшується рівень роздільного збору побутових відходів серед населення. Такі зміни створюють передумови для розширення виробничих потужностей українських підприємств і виходу на світовий ринок переробленого пластику.

«Ми шукаємо партнерів, що поділяють цінності нашої компанії і прагнуть будувати сталу країну. Об’єднання досвіду Recycling Solutions у створенні доданої вартості для продуктів з вторинної сировини та експертизи компаньйонів сприятимуть розвитку галузі перероблення пластику в Україні та переходу до сталої економіки циклічного типу», — говорить Дмитро Ануфрієв, генеральний директор Recycling Solutions.

Інвестування отримають підприємства, що переробляють усі види термопластиків, на готову продукцію або проміжну сировину, таку як флекси, гранули, волокно. Важливим критерієм є дійсне функціювання підприємства на момент отримання фінансування від Recycling Solutions, тобто отримання EBITDA від 2 млн доларів та капіталовкладення в засоби виробництва від 2 млн доларів.

Попередня новина Наступна новина