RECYCLING SOLUTIONS УПРОВАДЖУЄ СИСТЕМУ ЕЛЕКТРОННОГО ДОКУМЕНТООБІГУ З КОНТРАГЕНТАМИ

29 Вересня 2020

Новини

Компанія Recycling Solutions розпочинає поступове впровадження системи електронного документообігу й пропонує вже наявним і новим контрагентам долучитися до цього процесу. Система вможливлює підписування як договірної, так і первинної документації в електронній формі й обмін нею. Цифровізація дасть змогу зробити співпрацю з партнерами зручнішою й ефективнішою.

Контрагенти, що бажають приєднатися до системи й мають відповідні технічні можливості, можуть укласти з Recycling Solutions Угоду про впровадження електронного документообігу. Також контрагент може приєднатися до цієї Угоди, додавши відповідне застереження до договору, укладеного між ним і компанією.

«Ми поступово відмовляємося від паперу для внутрішніх потреб офісу, а для документів використовуємо перероблений папір. Система електронного документообігу дасть змогу зменшити використання ресурсів і, звичайно ж, зробити обмін документами швидшим і простішим для всіх сторін», — зазначає Павло Хотюшин, директор юридичного департаменту Recycling Solutions.

Упровадження передових технологій та інновацій — один з пріоритетів компанії як у її операційній діяльності, так і у внутрішніх процесах та відносинах з контрагентами. Recycling Solutions сподівається на поглиблення цифрової трансформації й на те, що цю ініціативу підтримають партнери й інші компанії галузі.

Розділ: Recycling Solutions
Попередня новина Наступна новина