RECYCLING SOLUTIONS ЗБІЛЬШУЄ ВИРОБНИЧІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ПОСТАЧАННЯ РІДКОГО АРГОНУ

10 Лютого 2020

Новини

Підрозділ Recycling Solutions з рідкісних та технічних газів, “РТ ГАЗ”,  оновив устаткування виробничої дільниці на комбінаті “Запоріжсталь”, щоб збільшити виробництво збереженого інертного газу аргон.

З цією метою компанія встановила на металургійному комбінаті кріогенні ємності та газифікатори нових типів, насосні станції для рідкого аргону та електронагрівач. Заміна нині діючої, але технічно застарілої системи для збирання і накопичення газу даватиме в результаті додатково до 200 тон рідкого аргону щомісячно для подальшої реалізації. На сьогоднішній день “РТ ГАЗ” реалізує близько 12 000 тон цього зрідженого газу в рік. До того ж нове високотехнологічне устаткування заощаджуватиме електроенергію в ході газифікації. Обсяг інвестицій в проект з модернізації обладнання склав $635k.

Для “Запоріжсталі” аргон є технологічним побічним продуктом, що утворюється при виробництві кисню та азоту. Хімічна інертність та низька теплопровідність цього благородного газу зумовлює ринковий попит на нього. Аргон знаходить застосування в металургії, електрозварюванні, у виробництві побутових і промислових товарів, а також в науково-дослідницькій роботі.

Попередня новина Наступна новина