RECYCLING SOLUTIONS УЗЯЛА УЧАСТЬ У КРУГЛОМУ СТОЛІ PROZORRO

06 Березня 2019

Новини

Компанія Recycling Solutions узяла участь у круглому столі, присвяченому зеленим закупівлям та шляхам імплементації вимог Директиви ЄС 2014/24/EU в частині, що стосується розширення можливостей застосовування економічних, екологічних і соціальних критеріїв до предмета закупівель спільно з представниками ProZorro, профільних міністерств, державних і комерційних підприємств.

У своїй доповіді Крістіан Єригін, комерційний директор Recycling Solutions, розповів про необхідність обов’язкового застосовування екологічних критеріїв як методу стимулювання українських підприємств економити природні ресурси та утилізувати наявні вторинні ресурси: «На сьогодні в нашій країні нагромаджено більш як 50 млн т золошлакових відходів теплоелектростанцій. Ці матеріли є екологічною альтернативою для таких природних ресурсів, як щебінь або гравій, що застосовуються в будівництві доріг. Тим часом близько 5 млн т щорічно українські ТЕС відвозять на промислові золовідвали, адже повторно використовується лише 10%. У Європі цей показник сягає 92%».

Представники ДП «Прозоро» поділилися з присутніми, що дорожнє будівництво буде винесено в пілотні проекти для впровадження нецінових критеріїв під час проведення закупівель через ProZorro. Такий підхід уможливить створювання в Україні доріг з обов’язковим використанням промислових відходів, як-от шлаки металургійних комбінатів і ТЕС.

Попередня новина Наступна новина