Повідомлення про настання форс-мажорних обставин

15 Березня 2022

Новини

Шановні партнери та контрагенти!

Вимушені повідомити, що у зв’язку із військовою агресією російської федерації проти України Указом Президента України «Про введення воєнного стану в Україні» № 64/2022 від 24 лютого 2022 року було введено воєнний стан із 05 години 30 хвилин 24 лютого 2022 року строком на 30 діб.

Листом № 2024/02.0-7.1 від 28.02.2022 року Торгово-промислова палата України (далі – ТПП України) на підставі ст.ст. 14, 141 Закону України «Про торгово-промислові палати в Україні» від 02.12.1997 № 671/97-ВР, Статуту ТПП України засвідчила, що зазначені обставини з 24 лютого 2022 року до їх офіційного закінчення, є надзвичайними, невідворотними та об’єктивними обставинами для суб’єктів господарської діяльності та/або фізичних осіб по договору, окремим податковим та/чи іншим зобов’язанням/обов’язком, виконання яких/-го настало згідно з умовами договору, контракту, угоди, законодавчих чи інших нормативних актів і виконання відповідно яких/-го стало неможливим у встановлений термін внаслідок настання таких форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили).

Крім цього, Національний банк України постановою Правління №18 від 24 лютого 2022 року “Про роботу банківської системи в період запровадження воєнного стану” ввів мораторій на транскордонні платежі, що також може ускладнити виконання наших договірних платежів в Україні та з України.

Компанія RECYCLING SOLUTIONS (а саме, тут і далі: ТОВ «РЕСАЙКЛІНГ СОЛЮШИНС», ТОВ «АРНОКС», ТОВ «РІДЖЕН» та ТОВ «УКРАЇНСЬКІ МІНЕРАЛЬНІ ДОБРИВА») робить все можливе, щоб забезпечити подальшу роботу наших підприємств в умовах воєнного стану. Водночас, просимо врахувати, що проведення військових дій на території України об’єктивно ускладнює та може привести до тимчасового невиконання зобов’язань за чинними договорами наших підприємств у період дії вказаних обставин. У випадку, якщо компанія RECYCLING SOLUTIONS вимушено не зможе виконати деякі зі своїх зобов’язань, просимо віднестись до цього із розумінням. У свою чергу, компанія докладе всі необхідні зусилля для їх виконання при першій можливості.

Компанія RECYCLING SOLUTIONS не відмовляється від виконання своїх договірних зобов’язань після завершення дії форс-мажорних обставин та висловлює зацікавленість у подальшій довгостроковій співпраці в умовах миру на території України.

З повагою,
Дмитро Ануфрієв
Генеральний директор RECYCLING SOLUTIONS

Розділ: Recycling Solutions
Попередня новина Наступна новина