ЗВЕРНЕННЯ ЩОДО РОБОТИ RECYCLING SOLUTIONS ПІД ЧАС КАРАНТИНУ

24 Березня 2020

Новини

Шановні партнери,

Світова пандемія вимагає від кожного бізнесу відповідального ставлення та належних заходів для захисту працівників, виконання зобов’язань перед клієнтами й партнерами. Від імені команди Recycling Solutions хочу вас запевнити, що, попри загальнонаціональний карантин, наша робота триває.

Ми створили можливості дистанційної роботи для офісних працівників і безперервного функціювання виробництва. Компанія забезпечує працівників усіма потрібними засобами захисту (маски, дезінфектори, термометри), технічними та програмними інструментами для ефективної роботи. Тим, хто працює в офісі чи на виробничих дільницях, створено можливості для безпечного пересування корпоративним таксі або партнерським транспортом. В офісах і на виробничих дільницях компанії посилено заходи з дезінфікування приміщень.

Для вашої безпеки й уникнення зайвих контактів з людьми на період карантину скасовано всі закордонні відрядження та подорожі Україною. Однак ми залишаємося на зв’язку — усі внутрішні та зовнішні зустрічі й наради відбуваються в телефонному й онлайновому режимі. Налагоджено ефективну комунікацію між усіма працівниками, збережено заплановані раніше темпи виконання всіх проєктів.

Запевняємо, що команда Recycling Solutions робить усе можливе для належного виконання всіх зобов’язань перед клієнтами й партнерами.

Сподіваємося на взаєморозуміння та бажаємо вам стабільності й здоров’я.

 

Генеральний директор
Recycling Solutions
Ануфрієв Д. В.

 

Попередня новина Наступна новина