«УКРАЇНСЬКІ МІНЕРАЛЬНІ ДОБРИВА» РЕАЛІЗУВАЛИ ПРОДУКЦІЮ ДО КІНЦЯ СІЧНЯ 2021 РОКУ

02 Грудня 2020

Новини

Більшу частину гранульованого сульфату амонію, виробленого компанією «Українські мінеральні добрива», продано станом на 30 листопада 2020 р. Запланований до відвантаження обсяг продукції нового українського виробника законтрактовано до кінця січня 2021 року. Останню тисячу тонн з відвантаженням у січні 2021 року компанія виставляє на торги, що відбудуться з 14 по 18 грудня 2020 року.

Виробник і далі приймає замовлення на умовах відвантаження з лютого 2021 року. «Хоча ми вийшли на ринок лише цього року, українські споживачі вже встигли оцінити належну якість наших добрив. Ми розраховували накопичити перед сезоном перехідний залишок не менше як 10 тисяч тонн, проте наразі змушені працювати одразу з коліс. Завод УМД працює з максимальним навантаженням, і всі замовлення будуть виконані згідно з домовленостями», — прокоментував Олексій Афанасьєв, генеральний директор компанії «Українські мінеральні добрива».

«УМД як відповідальний національний виробник, незважаючи на прогнози деяких аналітиків щодо потенційної (сподіваної) волатильності ринкових цін на сульфат амонію в наступному році, докладає максимум зусиль задля збереження економічно обґрунтованих цін на власний продукт вітчизняного виробництва. Ми спостерігаємо значний попит на сірковмісні добрива нашого виробництва й уже наступного року націлені вийти на повну потужність, що дасть змогу забезпечити українських аграріїв 100 тисячами тонн готового продукту», — розповів Сергій Рубан, директор з маркетингу «Українських мінеральних добрив».

Продукцію компанії «Українські мінеральні добрива» можна придбати в усіх регіонах країни. Доставлення здійснюються в будь-яку точку України автомобільним або залізничним транспортом. Добриво відвантажується в бігбегах по 900 кг. Підприємство пропонує індивідуальний підхід у роботі з клієнтами. Партнерські кредитні програми з ПУМБ, ОТП, Raiffeisen Bank Aval і Crédit Agricole надають нові можливості аграріям швидко й вигідно отримувати добрива українського виробництва. Технологія виробництва гранульованих добрив УМД дає змогу гнучко реагувати на потреби ринку й виробляти полікомпонентні добрива світового рівня.

Для участі в торгах звертайтеся за контактами: Ігор Єрохін, igor.erokhin@umf.com.ua, +38 050 403-84-02.

Попередня новина Наступна новина