Мінеральні добрива

Recycling Solutions у 2020 році запустила сучасний комплекс із переробляння, гранулювання й фасування сульфату амонію у Кривому Розі.

Комплекс оснащується сучасним європейським обладнанням, що дає змогу виготовляти продукцію, яка якістю відповідає найвищим світовим вимогам. Технологія виробництва відповідає міжнародним стандартам і безпечна для екології.

Напрям представлено на ринку під торговою маркою Ukrainian Mineral Fertilizers (UMF). Дізнайтесь більше на сайті www.umf.com.ua.

Планові виробничі потужності підприємства — 100 тис. тонн готової продукції на рік.

Сульфат амонію

Про продукт

Азотно-сірчане добриво з найвищим вмістом сірки (24%) й азотом не менш як 21%. Є білою сіллю без запаху, безпечною для людини й довкілля. Компанія пропонує добриво у вигляді гранул, які ідеально забезпечують розсипчастість. Величина гранул 2—5 мм за однорідності не менш як 90%.

Переваги сульфату амонію

Сульфат амонію не поступається ефективністю популярним добривам (аміачній селітрі, карбаміду) й має цілу низку переваг. Наприклад, він не займається й не є горючою речовиною. Нетоксичний для ґрунту. Плюси сульфату амонію:

  • сірка є корисним і незамінним живильним компонентом для рослин, вона поліпшує обсяг і якість майбутнього врожаю;
  • ця форма хімічної сполуки мінімізує втрати азоту після внесення до ґрунту;

Гранульована форма добрива набагато функційніша, ніж кристалічна, тому що:

  • заощаджує паливо й ресурс техніки завдяки далекому й рівномірному розкиданню добрива;
  • має вищу розсипчастість і забезпечує рівномірність унесення (без ділянок підвищеної та зниженої концентрації добрива);
  • не злежується, менше вбирає вологу;
  • зручніша для дозування й фасування;
  • не порошить під час внесення;
  • забезпечує менше втрат добрива під час транспортування, зберігання й унесення до ґрунту.

Сфери застосування

Найчастіше сульфат амонію використовують у сільськогосподарській сфері як добриво. Він поліпшує обсяг і якість врожаю, а відповідно і його вартість. Зазвичай використовують для вдобрювання найбільш вибагливих до сірчаного живлення с/г культур: сої, ріпаку, соняшнику, картоплі, а також пшениці, кукурудзи та ячменю. Сульфат амонію можна знайти в харчових продуктах, найчастіше це хлібобулочні вироби, оскільки речовина поліпшує якість борошна, може правити за додаткове живлення для дріжджів. Також служить стабілізатором та емульгатором у багатокомпонентних продуктах, у складі його зазначають як харчовий додаток E517. Рідше сульфат амонію використовують для очищання водогінної води або в складі порошкових вогнегасників, оскільки є незаймистою речовиною.

Ресурсна база

Для виробництва використовують сировину з диверсифікованих джерел з гарантованими законтрактованими обсягами поставляння. Завдяки цьому ми можемо мінімізувати ризики, пов’язані з перебоями поставляння сировини, і контролювати постійні обсяги виробництва.

Відвантаження продукції

Автомобільний транспорт

Залізничний транспорт

Морський транспорт

Працюванти з UMF - вигідно!

СИСТЕМНИЙ ПІДХІД
Ми провадимо бізнес за міжнародними стандартами. Тривала співпраця з UMF дає змогу будувати прогнозоване й взаємовигідне партнерство.

ГАРАНТОВАНА ЯКІСТЬ
Сировина для гранульованого сульфату амонію має сертифікати від заводів- виробників, українських наукових інститутів та швейцарської компанії SGS про кількість азоту й сірки в продукті, а також про те, що він не містить важких металів і шкідливих домішок. Кожна партія вхідної сировини проходить багатоступеневу систему контролювання якості за фіксованими критеріями. Це знижує для наших клієнтів ризик одержати продукцію нестабільної якості.

ЗРУЧНА ЛОГІСТИКА
Оптимальне розміщення комплексу й наявність власних складів дає змогу забезпечувати споживачів стабільним поставлянням протягом 3—7 днів. Ми готові запропонувати клієнтам вигідні умови перевезень.

Замовити мінеральні добрива

    Дізнатися більше на