Побічні продукти тваринництва

У 2021 році Recycling Solutions з партнерами відкрила найбільший в Україні завод з виготовлення високопротеїнових кормових добавок для сільськогосподарських та домашніх тварин. Потужності заводу FEEDNOVA знаходяться у місті Буськ Львівської області.

Recycling Solutions реалізовує проєкт спільно з групою «Ефективні інвестиції» та нідерландською компанією Mada Participations B. V.

Комплекс має чотири найсучасніші виробничі лінії і п’ять котлів від нідерландського виробника. Пріоритети підприємства — інноваційні технології, суворе дотримання міжнародних стандартів якості й прозорі умови співпраці.

Про деталі проєкту можна дізнатися на cайті.

Виробничі можливості:

Потужності підприємства — понад 220 тонн сировини й 90 тонн готової продукції на добу.

Високопротеїнові кормові добавки й тваринні жири

Про продукт

Високопротеїнові кормові добавки виготовляють з побічних продуктів тваринного походження, що не придатні для вживання людині. Завод виробляє продукцію з другої та третьої категорій сировини. Продукти третьої категорії використовують для добавок у корми сільськогосподарських і домашніх тварин. До таких продуктів належить м’ясо-кісткове борошно, пір’яне борошно й жир із червоного м’яса та птиці. Продукти другої категорії використовують як органічні добрива. Також до них належить технічний жир. Окрім виробництва, підприємство надає послуги зі збирання, транспортування й підготовлення побічних продуктів тваринного походження.

Переваги високопротеїнових добавок

  • Поживність: добавки збагачують раціон тварин, підвищують поживну цінність кормів і якість кінцевих продуктів тваринництва.
  • Безпечність: усю продукцію комплексу розділено за категоріями й походженням, вона проходить усі етапи аналізу та контролю у власній лабораторії.
  • Екологічність: безпечне перероблення й утилізація тваринних відходів — запорука збереження довкілля. До того ж це запобігає розвитку епідемій.
  • Економічна ефективність: перероблення побічних продуктів тваринництва дає змогу повернути у виробничий процес ті ресурси, які в іншому разі просто викидають.

Сфери застосування

  • Добавки — додаткове джерело протеїну в раціоні сільськогосподарських і домашніх тварин.
  • Продукти перероблення застосовують як високоефективні органічні добрива.
  • Непридатні для корму продукти перероблення використовують як альтернативне паливо, а також для виробництва біодизелю.

Ресурсна база

Підприємства тваринницької галузі України

Відвантаження продукції

Автомобільний транспорт

Залізничний транспорт

Поставити питання