Компанія UMG RT Gas змінює свою назву на ARNOX

25 Листопада 2021

Новини

Компанія UMG RT Gas – комплексний оператор з переробки та продажу рідкісних і технічних газів – розпочинає новий розділ своєї історії під назвою – ARNOX. Джерелом натхнення для нового імені стали власне продукти компанії: argon, neon, oxygen. З яких і складається абревіатура ARNOX.

«Понад 5 років ми працювали над розвитком бізнесу під брендом UMG RT Gas. За цей час ми впровадили міжнародні стандарти роботи, розширили ринки збуту, налагодили довготривалі партнерські зв’язки та здобули довіру клієнтів до наших продуктів. Ми сформували професійну команду, яка віддано та професійно працює на результат та побудову довготривалого партнерства.
Щоб підкреслити ці зміни, та нашу готовність до переходу на новий етап розвитку, ми провели ребрендінг. Для нас – це завершальний акцент налаштування процесів та готовності до розвитку нових напрямків і впровадження інновацій.
Дякуємо нашим клієнтам і партнерам за довіру та можливість усі ці роки працювати разом. Ми гарантуємо дотримання своїх принципів – професійності та відповідальності – вже під новою назвою ARNOX», – зазначив Дмитро Ануфрієв, генеральний директор Recycling Solutions.
Ребрендинг ARNOX включає у себе зміну назви компанії та логотипу. Компанія змінюється, залишаючись вірною своїм довготривалим зобов’язанням, найвищим стандартам якості та партнерству.

ДОВІДКА:
ARNOX – комплексний оператор з переробки та продажу рідкісних і технічних газів, частина компанії Recycling Solutions. ARNOX реалізує окремі види газів і газових сумішей, розробляє та впроваджує інсталяційні проекти, комплексно забезпечує підприємства промисловими газами для їхньої безперебійної роботи.

Розділ: ARNOX
Попередня новина Наступна новина